18-19 września 2020 – Dlaczego dziecko choruje i co je uzdrawia. Co choroby mówią o rodzinie i duszy dziecka

Warsztat adresujemy do lekarzy, terapeutów, rodziców, którzy chcieliby znaleźć długofalowe rozwiązania dla rodzin, gdzie dzieci często i długo chorują. Chcemy pokazać na warsztacie, że za schorzeniami medycznymi stoją konflikty psychologiczne rodzin i ich rodów.
Choroba jest sposobem w jaki dziecko niesie te konflikty.

Zapraszamy Państwa na warsztat przeznaczony dla lekarzy oraz rodziców dzieci chorujących na:

  Choroby górnych dróg oddechowych (zapalenie gardła, migdałków, oskrzeli)
  Choroby skóry (atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, grzybice stóp i paznokci...)
  Choroby przewodu pokarmowego (biegunki, zaparcia, itd.)
  Możliwa jest praca z innymi schorzeniami dziecka, wnuka

Dziecko ma zapisane w swojej strukturze energetycznej i DNA historię, religię, dzieje duszy, miłości, przekonania na temat świata, historię związków i rodu każdego z rodziców. Jednocześnie dziecko niesie historię swojej duszy, a więc historię swoich zapisów karmicznych.
Każde dziecko służy systemowi rodzinnemu i dba o przetrwanie rodziny. Dziecko bierze udział w stabilizacji zdrowia rodziców i łączy rodziców.

W małżeństwach wielokulturowych, dziecko łączy kultury rodziców i niesie także konflikty, które wybrzmiewają pomiędzy kulturami. Dziecko Żydówki i Katolika ma w sobie pamięć wszystkich konfliktów religii obydwu rodziców. Dziedziczy wszystkie konflikty, które zadzieją się pomiędzy rodami i kulturami rodziców w czasie 18 miesięcy przed poczęciem, przy poczęciu, w ciąży, podczas porodu i w 12 pierwszych miesiącach życia.
Konflikty mają swoją wagę. Przykładem konfliktu o wysokiej wadze jest zabójstwo członka rodziny lub innego człowieka albo udział w ludobójstwie.

Jesteśmy tak dumni ze swoich kultur, ze swojego pochodzenia, a znamy zaledwie wycinek historii swojego rodu, kraju, rasy.
Udział członka rodziny w tych konfliktach odzwierciedla się na poziomie duszy, psychiki, ciała potomstwa w formie chorób autoagresywnych i zaburzeń psychicznych. Nie znamy historii swoich przodków, ich zapisów karmicznych, nie znamy swoich ostatnich zapisów na poziomie duszy. Choroba pozwala nam szukać brakującej wiedzy o sobie i swoich rodach. Choroba każe nam szukać osób chorych, wykluczonych w rodzinie ale też na poziomie własnej duszy. Dziecko łączy rodziców, scala związek rodziców, w zależności od tego jakie ma z nimi relacje. Dzieci są tym, co z reguły porusza serce rodziców. Rodzice są często poruszeni tym, co się dzieje z dzieckiem i rozpoczynają wtedy swój własny rozwój.
Jeśli rodzic uważa, że choroby mają podłoże tylko fizyczne to nie będzie miał motywacji do poznawania samego siebie. Każdy temat rodziny jest zapisany na poziomie biologii. Temat kazirodztwa, pedofili, separacji, alkoholizmu, czy innych trudności jest zapisany na poziomie biologii, na poziomie komórki macierzystej, na poziomie narządu i krwi.

Najczęstsze przykłady treści na temat samych siebie i rodziny, które są trudne do zaakceptowania:
  U nas nie było takiej sytuacji, nikt nie czerpał dochodów z prostytucji, z wojny.
  Nie to niemożliwe, żeby brat czuł pociąg fizyczny do siostry.
  Nie to niemożliwe, żeby moje dziecko w poprzednim zapisie było żołnierzem.
  Niemożliwe żeby dziadek był złodziejem.

Ludzie zaprzeczają temu, kim byli na poziomie duszy gdyż nie dopuszczają w ogóle takiej możliwości, że ich dusza ma wcześniejsze doświadczenia, a także z lęku przed odrzuceniem i dezaprobatą innych ludzi.

Praca na tym warsztacie łączy ze sobą pracę z Linią Życia Klienta, wiedzę z Recall Healing, analizę energetyczną człowieka przy pomocy badania TRD (termografia regulacyjna), pracę z drzewem genealogicznym klienta. Również osoby będące w roli obserwatorów (nie ustawiające) odczuwają realne korzyści z przebywania w polu leczącym.

TERMINY:
 18-19  września 2020, 10:00-18:00 (piątek - sobota)
Ustawienia online:Dla osób, które nie mogą przyjechać osobiście na ustawienia z ważnych powodów (brak możliwości podróży z zagranicy, brak połączeń lotniczych) jest możliwość ustawienia online. Ustawienie online oznacza, że grupa pracuje dla rodziny, która nie może dotrzeć i wykonuje dla niej ustawienie. Rodzina, osoba pracująca śledzi przebieg ustawienia na zoomie, skypie. Domknięcie ustawienia następujące na sesji indywidualnej do 2 tygodni po odbytym ustawieniu
Warunki Uczestnictwa :

  Przedpłata za udział w warsztacie w wysokości 300 zł na 16 dni przed datą rozpoczęcia warsztatów
  Dotrzymywanie zasad kontraktu terapeutycznego
  Dla osób, które wcześniej nie pracowały z Teresą Ossowską, potrzebna jest wcześniejsza konsultacja online lub osobiście u jednego z terapeutów ośrodka (sesja odpłatna)
  Wymagana obecność w całości warsztatów


MIEJSCE:
ADITUS Ośrodek Psychoterapii
i Rehabilitacji Psychicznej
Madalińskiego 67/2, Warszawa

Zobacz w Google Maps


ZGŁOSZENIA:

Teresa Ossowska
elektronicznie aditus@aditus.pl
(proszę podać telefon kontaktowy) .

lub osobiste zgłoszenie telefoniczne
+48 608 529 968 ,
odpowiadam również na SMS-y

Małgorzata Krupińska
+48 503 081 181 (najlepiej SMS) lub
malgorzata.krupinska@aditus.pl

PROWADZĄCY:

Teresa Ossowska

Małgorzata Krupińska


KOSZT:

Ustawienie — 900 zł
Obserwator — 400 zł

WPŁATY:

gotówką lub na konto:
Teresa Ossowska Ośrodek Psychoterapii
98  1240 6133 1111  0000 4806 8022