13 I 2018 – Czy ja ją/jego kocham? – warsztat ustawień systemowych

Opis Warsztatu:

Warsztat jest przeznaczony dla osób, które chcą się przyjrzeć dynamice swojego związku, swojego małżeństwa.
Zapraszamy osoby będące w związkach, jak też takie, które aktualnie nie mają partnerów.  Po wyjściu ze związku warto popatrzeć na to, co się działo w poprzednich związkach, na to jaką rolę pełniło się dla partnera (np. organizator domu, matka, realizatorka/realizator  fantazji seksualnych).
Warsztat będzie okazją, aby przyjrzeć się porozumieniu intelektualnemu, emocjonalnemu, seksualnemu w parze. Istnieje też głębszy poziom życia w parze, czasami podczas ustawień systemowych można ten poziom uchwycić.

Rezultaty pracy ustawieniowej często mają przełożenie na poprawę samopoczucia fizycznego klienta i wyniki badań laboratoryjnych. Warsztaty mają pomóc wypracować taką zmianę u klienta, żeby następny związek mógł być głębszy, szczęśliwszy. W trakcie warsztatu pracujemy nad przekonaniami klienta, co do tego, jaki związek jest dla niego właściwy, jaki związek może wypracować.

Ustawienia systemowe łączą w sobie pracę z Linią Życia Klienta, wiedzę z Totalnej Biologii, analizę energetyczną człowieka przy pomocy badania TRD (termografia regulacyjna), pracę z drzewem genealogicznym klienta. Również osoby będące w roli obserwatorów (nie ustawiające) odczuwają realne korzyści z przebywania w polu leczącym (tworzone wg zasad świętej geometrii).

TERMINY:
  13 stycznia 2018, 10:00-18:00 ( Sobota)
Adresaci warsztatów :

  Mężczyźni, kobiety które potrzebują rozwinąć jakiś aspekt związku (np. porozumienie intelektualne, wyodrębnienie od rodzin pochodzenia, wspólnotę zainteresowań, rozwinąć szacunek do własnej osoby i partnera) albo potrzebują energii, aby jakiś związek zakończyć .
  Osoby, które są w trakcie separacji lub rozwodu i chcą dobrze ułożyć relacje z byłymi partnerami, dziećmi.
  Osoby, których partner choruje somatycznie lub psychicznie. Warto jest zobaczyć, co choroba oznacza dla związku i partnera.

 

Warunki Uczestnictwa :

  Przedpłata za udział w warsztacie w wysokości 300 zł (płatne osobiście lub przelewem 10 dni przed datą rozpoczęcia warsztatów).
  Dotrzymywanie zasad kontraktu terapeutycznego
  Dla osób, które wcześniej nie pracowały z Teresą Ossowską, potrzebna jest wcześniejsza konsultacja online lub osobiście u jednego z terapeutów ośrodka (sesja odpłatna)


MIEJSCE:
ADITUS Ośrodek Psychoterapii
i Rehabilitacji Psychicznej
Madalińskiego 67/2, Warszawa

 


ZGŁOSZENIA:

Teresa Ossowska
elektronicznie aditus@aditus.pl
(proszę podać telefon kontaktowy) .

lub osobiste zgłoszenie telefoniczne
+48 608 529 968 ,
odpowiadam również na SMS-y

Małgorzata Krupińska
+48 503 081 181 (najlepiej SMS) lub
malgorzata.krupinska@aditus.pl

PROWADZĄCY:

Teresa Ossowska

Małgorzata Krupińska


KOSZT:

Ustawienie — 900 zł
Obserwator — 200 zł

WPŁATY:

gotówką lub na konto:
Teresa Ossowska Ośrodek Psychoterapii
98  1240 6133 1111  0000 4806 8022